O nas

Firma SIROWA Poland Sp. z o.o. stanowi część grupy Sirowa, założonej w 1993 r. w celu zapewnienia konkurencyjności na rynkach lokalnych i wartości dodanej w zakresie sprzedaży, marketingu i logistyki naszym partnerom - wiodącym  producentom  największych marek kosmetycznych i farmaceutycznych na świecie. Oprócz Polski Sirowa Group posiada filie w Finlandii, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Firma SIROWA Poland zajmuje się dystrybucją i marketingiem produktów kosmetycznych. Na rynku polskim firma kontynuuje kilkunastoletnią  tradycję dystrybucji kosmetyków selektywnych rozpoczętą przez Intercosmetics, następnie prowadzoną przez Cosmopolitan Cosmetics, Procter & Gamble Prestige Products, a później przez SIROSCAN SP. z o.o. W 2011 roku firma została poszerzona o Dział Farmaceutyczny rozpoczynając współpracę z międzynarodowymi producentami marek farmaceutycznych w zakresie dystrybucji produktów aptecznych OTC. 

W naszym portfolio znajdują się marki skierowane do różnych grup klientów  - od średniej półki cenowej aż do segmentu produktów luksusowych.

Nasze doświadczenie i wieloletnia współpraca z perfumeriami, drogeriami sieciowymi oraz niezależnymi, a także aptekami stawia nas w gronie najlepszych dystrybutorów na rynku polskim.