Nasza wiedza

Skutecznie budujemy oraz rozwijamy marki kosmetyczne na polskim rynku dzięki organizacji dostosowanej do potrzeb naszych partnerów biznesowych, którą tworzy doświadczony i  zmotywowany zespół.

 

Zarządzanie marką

Markami zarządzają dedykowani kierownicy marek. Odpowiadają za współpracę z producentami, aktywności reklamowe, zarządzanie budżetem marketingowym, działania w punktach sprzedaży oraz wyniki sprzedażowe.

 

Dział sprzedaży

Organizacja działu sprzedaży jest dostosowana do wymagań poszczególnych grup klientów. Nasi wysoce wykwalifikowani menadżerowie ds. kluczowych klientów odpowiadają za współpracę z największymi na polskim rynku klientami sieciowymi, takimi jak sieci perfumerii Douglas, Sephora oraz sieci drogerii Rossmann, Natura, Super-Pharm, Hebe, i inne.

Ponadto nasi przeszkoleni i zmotywowani przedstawiciele handlowi zapewniają codzienną lokalną obsługę klientów niezależnych i perfumerii sieciowych. Monitorują stan zapasów, przyjmują zamówienia i dbają o właściwą ekspozycję produktów oraz merchandising i wizualizacje.

 

Komunikacja w punktach sprzedaży

Prowadzimy różnorodne działania w punktach sprzedaży, takie jak:

- dbałość o stałą ekspozycję produktów- dekoracje witryn sklepowych- aranżacja miejsc promocyjnych- konsultacje stałe i okazjonalne- szkolenia- specjalne akcje eventowe

 

Public Relation i szkolenia dla personelu punktów sprzedaży

Nasi specjaliści w dziedzinie Public Relation oraz szkoleń zapewniają komunikację o nowościach wchodzących do naszego port folio, oraz budują świadomość marek i produktów wśród grup zawodowych mających wpływ na decyzje konsumentów. Siroscan ze swoim portfolio jest w czołówce najsilniejszych firm obecnych PR-owo w prasie, jak i w internecie.

 

Logistyka i obsługa klienta

W zakresie obsługi logistycznej naszych klientów współpracujemy z wiodącym operatorem  logistycznym. Nasz dział obsługi klienta zapewnia szybką realizację zamówień w ciągu 48h, oraz stały kontakt z klientami w zakresie dostaw i ewentualnych reklamacji.