Nasi partnerzy

Coty Export Europe Luxury

Światowy lider w branży kosmetycznej, który po połączeniu firm Coty Inc. oraz The Procter and Gamble Company w części obejmującej profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, wybrane kategorie kosmetyków do stylizacji włosów, farby do włosów, kosmetyki kolorowe i prestiżowe zapachy, umocnił swoją pozycję w czołówce wiodących międzynarodowych firm kosmetycznych. Dystrybucja marek Coty na polskim rynku jest podzielona pomiędzy filię Coty Polska  w części marek makijażowych, do pielęgnacji i stylizacji włosów, farb to włosów, zapachów semi-selektywnych oraz firmę Sirowa Poland w części selektywnych marek zapachowych.

Więcej informacji na : www.coty.com

PUIG

PUIG - jest trzecią już generacją rodzinnej firmy działającej w sektorze mody i zapachów, z siedzibą w Barcelonie. Jej siła leży w umiejętności budowania silnej marki, kreowania jej wizerunku poprzez modę i przenoszenia jej wartości ze świata mody do świata zapachów. Na sukces PUIG składa się posiadanie własnych marek takich jak Carolina Herrera, Nina Ricci, Paco Rabanne i Jean Paul Gaultier, licencji takich jak Prada, Valentino i Comme des Garçons, oraz marek Celebrity. Produkty sprzedawane są w 130 krajach na świecie.

www.puig.com

Lalique Beauty

Lalique Beauty jest częścią biznesową Lalique Group i specjalizuje się w tworzeniu, zarządzaniu, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości perfum i kosmetyków w segmentach niszowych. Obecne portfolio marek obejmuje między innymi perfumy marki Lalique Parfums, zapachy Jaguar i zapachy Bentley.

www.lalique-beauty.com

REVLON

Revlon, Inc. - jest wiodącą globalną firmą kosmetyczną z portfolio kultowych marek, które zmieniają życie kobiet i mężczyzn na całym świecie. Revlon produkuje i sprzedaje kosmetyki kolorowe, kolory włosów i pielęgnację, pielęgnację skóry, kosmetyki i zapachy poprzez różnorodne portfolio ponad 15 marek sprzedanych w ponad 150 krajach.

www.revloninc.com

Dr. Wolff

Firma Dr. Wolff to firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu specjalizujaca się w badaniach naukowych, opracowaniu i marketingu innowacyjnych i skutecznych produktów.

Marki: Alpecin, Plantur24

 

Więcej informacji: www.drwolffgroup.com

 

 

Provaillance

Firma Provaillance jest europejskim liderem w segmencie marek profesjonalnych i salonów fryzjerskich. W ciągu 40 lat istnienia firmy, Provaillance rozwinęła szerokie portfolio rozpoznawalnych marek o zróżnicowanym pozycjonowaniu rynkowym, takich jak Franck Provost, Jean-Louis David, Saint Algue i wiele innych. W roku 2016 firma wprowadziła na rynek swoją pierwszą linię do pielęgnacji włosów przeznaczoną do kanału sprzedaży detalicznej pod marką Franck Provost J’Aime my……