O nas

Logistyka

Logistykę naszych towarów powierzamy naszemu partnerowi w zakresie magazynowania i transportu asortymentu farmaceutycznego - Centrali Farmaceutycznej Cefarm SA. Zamówienia na asortyment kosmetyczny są realizowane przez firmę Raben Logistics. Logistyka naszych towarów odbywa się według standardów GDP i zgodnie z naszymi normami, produkty są dostarczane w ciągu 2 dni roboczych od zamówienia.

Zamawianie

Sirowa Pharma Poland posiada dedykowany Dział Obsługi Klienta i Logistyki odpowiedzialny za prognozowanie i zamawianie towarów od naszych dostawców, oraz monitorowanie stanu zapasów. Zwykle prognozujemy stany zapasów na 12 miesięcy do przodu, co znacznie ułatwia planowanie produkcji naszym dostawcom.

Sprzedaż

Sprzedajemy nasze produkty do wszystkich dużych hurtowni w Polsce. Świadczymy również usługi dostawy bezpośredniej, tam, gdzie jest to możliwe i zgodne z życzeniem naszych partnerów.

Marketing

Posiadamy zespół marketingowy wysoko doświadczonych Brand Managerów odpowiedzialnych za analizy rynku, ustalanie strategii oraz ich wdrażanie. Nasze portfolio składa się z produktów różnych kategorii, od kosmetyków i suplementów diety, poprzez wyroby medyczne, aż po leki wydawane na receptę. Korzystamy z szerokiej gamy narzędzi marketingowych, które dobieramy indywidualnie według potrzeb każdej marki i strategii marketingowej. Uczestniczymy w profesjonalnych eventach, konferencjach i kongresach, na których prezentujemy nasze produkty. Do reklamy naszych marek używamy szeregu narzędzi, w tym telewizji, radia, prasy, internetu, mailingu. Mamy spore doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu nowych marek na polskim rynku. Skupiamy się na promocji i sprzedaży w niezależnych aptekach oraz sieciach aptek. Współpracujemy również z drogeriami.

Nasz Zespół

Jesteśmy przekonani, że najlepszy marketing odbywa się bezpośrednio w terenie. Dlatego mamy zespół profesjonalnych przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych, którzy wspierają nasze marki poprzez sprzedaż, rekomendację, szkolenia, sampling i promocję. W celu zapewnienia naszym kluczowym klientom sieciowym najwyższej jakości obsługi, mamy zespół Key Account Managerów, pracujących w różnych częściach Polski. Od 2017 r. rozwijamy się poprzez stworzenie własnego zespołu telemarketerów, który pomaga nam nawiązywać i utrzymywać codzienny kontakt z aptekami indywidualnymi oraz sieciowymi.

Raportowanie

Regularnie tworzymy raporty sprzedaży i marketingu dla swoich potrzeb oraz dla potrzeb naszych dostawców, zgodnie z ich wytycznymi. Prowadzimy rejestry wykonywanych działań, jak również monitorujemy koszty. Efektywność i opłacalność dla naszych partnerów, są dla nas kluczowymi czynnikami przy podejmowaniu wszelkich decyzji.